cum in Australia?

date de turneu, review-uri, fotografii din concerte etc...

Moderator: Cristina

Post Reply
filledesable
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 19
Joined: Tue Oct 26, 2010 9:02 pm
Location: Bucuresti/Galati

cum in Australia?

Post by filledesable »

User avatar
The Chaser
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 416
Joined: Mon Feb 22, 2010 2:09 am
Location: Brasov

Post by The Chaser »

Cine nu ar vrea sa-i intalneasca, chiar si cateva minute? La noi in Romania nu se va putea realiza asa ceva:( Am indoieli ca va mai fi vreodata un concert Rammstein in Ro fie el si in cadrul unui festival :? :roll:
Fiecare om are o pasarica, eu am un stol...
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

Eu nu..sunt sigur ca vor mai trece pe la noi..in turneul lor de adio
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

legat de australieni..o multime mai AMORTITA ca asta nu am vazut

http://www.youtube.com/watch?v=xGpfXheTMXI

comparati cu asta

http://www.youtube.com/watch?v=jze_4F0qdU4
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Avand in vedere ca australienii au sanse sa-i vada pe Rammstein cam o data in viata, spre deosebire de europeni, care-s mari norocosi, probabil ca au pregatit pentru ei ceva special si memorabil, pentru a compensa lipsa trupei pentru foarte mult timp. Europenii sunt norocosi si rasfatati cu toate concertele posibile din lumea asta. E adevarat ca ar fi fost frumos ca in fiecare tara sa se organizeze asa ceva, sa se dea sansa unui grup de fani pentru un meet & greet, dar sa nu uitam ca vorbim de Rammstein, o trupa cu o cotatie de piata uriasa si cu o strategie de marketing foarte dura, care nu permite multora sa se apropie de ea... asa ca trebuie sa ne multumim cu a-i vedea/a-i fi vazut in concert.
Eu ma alatur lui Sylar si am incredere ca in urmatorul turneu european, Rammstein va reveni in Romania. :)
Post Reply