BINE ATI (RE)VENIT!

regulament, propuneri, observatii, informatii despre membrii forumului... tot ce tine de forum.
User avatar
draqdla4
General
General
Posts: 1287
Joined: Wed Sep 16, 2009 7:47 pm
Location: Brasov.ro

Post by draqdla4 »

Redline wrote:hello..in primul rand...sunteti cei m tari...va urmaresc din 2005 ( de cand a aparut Rosenrot) si din toate siteurile(forumurile) pe care le-am "spionat" asta e cel mai civilizat

Motivul pt care mi-am facut cont abia acum e ca...intro mare parte, datorita acestui forum (site) a venit la noi aceasta super-formatie 8)

ah..numele meu este Vladimir..am 28 de ani si sunt din Lepsa (am o pensiune)
Bine ai venit, Redline! Ma bucur ca se mai inscriu din permanentii "vizitatori" pe care ii vedem zi de zi si ne intrebam cine or fi? :D

PS: Banuiesc ca te bucuri nespus ca se asfalteaza DN 2D :mrgreen:
Image
User avatar
Redline
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 20
Joined: Wed Oct 20, 2010 7:40 pm

Post by Redline »

:lol: :lol: :lol:

O sa ma bucur cand s-o termina. :lol: :lol:

si mersi pentru urare
Tiefer Tiefer
Sag es Sag es Laut
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Vladimir, iti multumesc ca te-ai inscris, intr-un final. E o onoare sa avem printre noi un nou membru vechi :) Si cu aceeasi origine ca Paul Landers. :)
Am petrecut un week-end in 2007 in Lepsa, la o pensiune. E superba Lepsa. Chiar zilele trecute ma uitam peste fotografiile de atunci. Imi amintesc foarte bine decorul si mai ales cerul noaptea. :) Si sunetul cascadei.... Mi-e dor de locul ala.
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Eu am fost in Lepsa de doua ori, intr-adevar e foarte frumos. Putna, Cheile Tisitei, cascada, pastravii, ursii.... :wink:
Post Reply