Off-topic

tot ce va trece prin cap si doriti sa povestiti, intrebari, raspunsuri...
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Frate Sorin, in primul rand LA MULTI ANI si tot ce iti doresti!
2. Imi pare rau, dar nu am intrat mai devreme pe forum ca sa te ajut cu un sfat:)
3. Pizzaria este a lui ErgoSum (Mihai) nu Sambit
4. Daca iti place pizza hot, de departe cea mai buna pizza de gen mancata de mine in Romania e Forumistica de la Mihai :
http://www.pizza-rocknroll.ro/pizza.html
Mmmmm, sambata am halit una si a fost grozava!!! Dar, am marturii ferme ca si celelalte sunt la fel de bune, asa ca daca nu e prea tarziu pune mana pe telefon si fa o comanda serioasa:)
5. Nu are lapte la pizzarie, din nefericire pt tine.
6. Ma duc sa-mi desfac o bere nefiltrata in cinstea ta!
7. Hai, noroc!
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Si eu beau o palinca veritabila-autentica-adevarata-true pentru tine, Sorine! La multi multi ani, sa ne traiesti sanatos, fericit si iubit! :P
Pizza "Rock'n'roll" este bestiala! Cred ca cea mai buna din cate am mancat pana acum. Eu nu am mancat decat vegetariana, dar este delicioasa. Vezi ca "Forumistica" este extra-spicy, daca nu esti obisnuit cu foarte hot. PEnTRU a uitat sa-ti spuna ca e un mancator de extra-spicy si lui nu i s-a parut prea iute. Cred ca orice pizza comanzi este super-buna si are si sosuri excelente.
Reamintim noilor prieteni de pe Forumul 2 ca Pizzeria "Rock'n'Roll" din Bucuresti este a prietenului nostru ErgoSum, un vechi, drag si foarte activ membru al Forumului 1. Care acum este foarte ocupat si citeste ce se scrie, dar nu apuca sa si posteze.
Deci fanii Rammstein sunt foarte inteligenti si creativi. :P Si frumosi. :P
Mancati pizza "Rock'Roll", bucuresteni! Let there be Rock! :D

Assasimon, sper sa rezolvi repede problema. Te asteptam cu drag! :)
Last edited by Cristina on Mon Oct 04, 2010 7:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

La multi Ani Sorin!!..si la un viitor concert Rammstein, tot tu sper sa fii organizatorul cu locul intalnirii :D
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Exact. :D
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

Bine tot eu o sa organizez dar o sa imi pun comision :P :P .

Pentru..pune berea nefiltrata la rece si fa rost de o vacuta cu lapte bun ca vineri seara sunt prin Brasov.

Multam de urari!!

Ps; laptele sa fie cu 1,5% grasime :P :lol:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

yeah! :D
User avatar
m1a1carabine
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 261
Joined: Mon Jan 11, 2010 12:04 am
Location: Bucuresti

Post by m1a1carabine »

La multi ani Sorin!
Eu am mancat Pizza Rock&Roll si nu stiam ca tipu cu pizzeria a fost pe forum :lol:
Yeaaah \m/
User avatar
Sylar
General
General
Posts: 2821
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:00 pm
Location: chick-a-go

Post by Sylar »

si o veste proasta

Potrivit ziarului elvetian Blick, Steve Lee, solistul formatiei Gotthard , a fost implicat intr-un tragic accident de motocicleta ce a avut loc in California. In urma acestui accident Lee a fost declarat mort.

Artistul avea 47 de ani. Se asteapta ca formatia sa emita un comunicat oficial in cursul zilei.

Accidentul a venit la doua luni dupa ce Lee a fost implicat intr-un accident auto in Italia in timp ce se afla in vacanta.

Nu se cunosc mai multe detalii despre accident.

Need To Believe, cel mai nou album semnat Gotthard, a primit discul de platina in tara natala pentru vanzari de peste 30.000 de exemplare.
Ponta n-a plagiat.Ponta a facut cover.

"Constantin Cristian: eu stiu o troopa care de ani de zile scoate albume da uita sa si cante pe ele!"
User avatar
Gaby
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 508
Joined: Wed Sep 16, 2009 9:10 pm
Location: Bucuresti

Post by Gaby »

Da, pacat ...
Langa Las Vegas.
A fost lovit de remorca unui camion care a alunecat pe soseaua uda, alaturi de alti 5 motociclisti ... numai el a murit...
Cumnatii mei trebuiau sa ajunga la concert la Bamberg, la sfarsitul lunii asteia ...
To remember: http://www.youtube.com/watch?v=-bqL5IBk_ao
User avatar
PEnTRU
admin
admin
Posts: 1897
Joined: Wed Sep 16, 2009 10:28 am
Location: Brasov
Contact:

Post by PEnTRU »

Azi, 8 octombrie 2010, ora 7.45 am, PRIMA NINSOARE IN BRASOV! (aplauze prelungite)

Iar in Poiana verdele se transforma incet in alb:
http://www.jurnalul.ro/webcam/poiana-br ... p-148.html
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

Sylar wrote:si o veste proasta

Potrivit ziarului elvetian Blick, Steve Lee, solistul formatiei Gotthard , a fost implicat intr-un tragic accident de motocicleta ce a avut loc in California. In urma acestui accident Lee a fost declarat mort....
:cry: :cry: :cry: R.I.P., Steve Lee...
Moartea muzicienilor rock ma intristeaza cumplit mereu... :cry:
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

PEnTRU wrote:Azi, 8 octombrie 2010, ora 7.45 am, PRIMA NINSOARE IN BRASOV! (aplauze prelungite)

Iar in Poiana verdele se transforma incet in alb:
http://www.jurnalul.ro/webcam/poiana-br ... p-148.html
Prima ninosoare a venit prematur. Padurea inca nici nu a capatat culoarea de octombrie. Iar octombrie si mai sunt niste luni superbe la Brasov: e pln de culoare si cerul este de un albastru ireal.
Iar azi a tot nins si e un frig cumplit. M-am imbracat gros, de iarna si tot am tremurat. E prematur frigul asta. Doar aerul tare si rece imi place sa-l respir.
User avatar
st.spell
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 172
Joined: Sat Jun 12, 2010 5:12 pm
Location: Brasov

Post by st.spell »

Cristina wrote:
PEnTRU wrote:Azi, 8 octombrie 2010, ora 7.45 am, PRIMA NINSOARE IN BRASOV! (aplauze prelungite)

Iar in Poiana verdele se transforma incet in alb:
http://www.jurnalul.ro/webcam/poiana-br ... p-148.html
Prima ninosoare a venit prematur. Padurea inca nici nu a capatat culoarea de octombrie. Iar octombrie si mai sunt niste luni superbe la Brasov: e pln de culoare si cerul este de un albastru ireal.
Iar azi a tot nins si e un frig cumplit. M-am imbracat gros, de iarna si tot am tremurat. E prematur frigul asta. Doar aerul tare si rece imi place sa-l respir.
IOI,cand m-am trezit dimineata si m-a luat maikmea direct ca NINGE....am zis ca e nebuna.Nu pot sa cred...
ich will nicht....:(
User avatar
Sorin
Oberstleutnant
Oberstleutnant
Posts: 673
Joined: Wed Sep 16, 2009 8:37 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Sorin »

PEnTRU wrote:Azi, 8 octombrie 2010, ora 7.45 am, PRIMA NINSOARE IN BRASOV! (aplauze prelungite)
Frig tare pe la voi..foarte frig.. :( :(
User avatar
Rapunzel
General
General
Posts: 1708
Joined: Mon Dec 07, 2009 8:40 pm

Post by Rapunzel »

PEnTRU wrote:Azi, 8 octombrie 2010, ora 7.45 am, PRIMA NINSOARE IN BRASOV! (aplauze prelungite)

Iar in Poiana verdele se transforma incet in alb:
http://www.jurnalul.ro/webcam/poiana-br ... p-148.html
Frumos... e momentul sa intru in hibernare pana in mai :lol: :lol: Dar ma bucur pentru voi cei care iubiti zapada si nu va deranjeaza degetele si picoarele degerate, ca sa nu mai vorbim de aerul congelat respirat :twisted:
Post Reply