Pagina de start a forumului
rammstein.ro/forum

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Postere cu R+ ?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 28/Iun/2010

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 11:52 am    Titlul subiectului: Postere cu R+ ? Raspunde cu citat (quote)

De unde pot gasi si eu niste postere (de calitate eventual, nu rupte etc) mai maricele asa ?

thx
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 12:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

de pe rammstein.de Twisted Evil...ebay.com...vezi si tu la magazinele rock online!...
Sus
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 12:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mda.. ma gandeam ceva mai din romania... :-S
AVA
General
General

Data inscrierii: 26/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 12:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aveam niste situri...le caut si promit ca ti le dau! acolo s-ar putea sa gasesti postere dar nu haine de calitate!
Sus
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter

MesajTrimis: Mar Iun 29, 2010 10:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

thanx a lot! haine nu, mi-am luat un tricou de la festival si o sa imi ajunga pentru urmatoarele luni Smile) in schimb chiar vreau niste postere ca s-a cam invechit ala cu edward scissorhands
Madalina
Obergefreiter
Obergefreiter

Data inscrierii: 30/Iun/2010

MesajTrimis: Vin Iul 02, 2010 3:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti cere prin reviste, de ex eu i-am trimis mai demult un mail redactorului de la Popcorn, cerand macar un articol cu Rammstein sau un poster:)...si am avut parte de amandoua in doua numere diferite...daca imi aduc bine aminte in numarul de decembrie al revistei aparuse posterul:)
alexramm
Feldwebel
Feldwebel

Data inscrierii: 20/Oct/2009

MesajTrimis: Mar Sep 07, 2010 9:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cred k sunt foarte norocos... cam p 1-5 iunie ducandu-ma in herastrau am vazut la metrou 2 afise imense rammstein si metallica, cam 1 cu 2 metri fiecare... pur si simplu nu-mi venea sa plec de acolo, stiam k la un momentdat o sa le arunce Crying or Very sad , si p loc mi-e venit ideea Idea sa las biletele cu nr meu de telefon si k sunt interesat de ele. a trecut concertul, a trecut iulie, si spre surprinderea mea in data de 4 august ma suna o pers k sa fixam locul sa mi le de pe ambele , gratis, nu a vrut sa accepte nimic... Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Cristina
webmaster
webmaster

Data inscrierii: 16/Sep/2009

MesajTrimis: Mie Sep 08, 2010 5:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

excelent! te-ai descurcat de minune! Very Happy ma mir ca nu te-au sunat si altii, asa, de chestie, ca romanii sunt foarte glumeti de felul lor.
m1a1carabine
Stabshauptmann
Stabshauptmann

Data inscrierii: 11/Ian/2010

MesajTrimis: Sam Sep 25, 2010 10:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A cam murit topicu asta, da va spun sa va luati rapid editia speciala Popcorn ca se da poster cu Rammstein, Metallica, Ozzy osbourne, Rolling Stones,U2, Judas Priest etc.
http://popcorn.ro/index.php?c=18&a=10014&p=2
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului -> ...SI ALTELE Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

© rammstein.ro - Webmaster: cristina@rammstein.ro