Postere cu R+ ?

ce-ar mai fi de spus legat de Rammstein...

Moderator: Cristina

Post Reply
User avatar
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 16
Joined: Mon Jun 28, 2010 2:44 pm

Postere cu R+ ?

Post by blueYurble »

De unde pot gasi si eu niste postere (de calitate eventual, nu rupte etc) mai maricele asa ?

thx
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

de pe rammstein.de :twisted:...ebay.com...vezi si tu la magazinele rock online!...
User avatar
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 16
Joined: Mon Jun 28, 2010 2:44 pm

Post by blueYurble »

mda.. ma gandeam ceva mai din romania... :-S
ich lieb dich denn du liebst mich nicht..
AVA
General
General
Posts: 1633
Joined: Mon Oct 26, 2009 12:23 pm
Location: Timisoara

Post by AVA »

aveam niste situri...le caut si promit ca ti le dau! acolo s-ar putea sa gasesti postere dar nu haine de calitate!
User avatar
blueYurble
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 16
Joined: Mon Jun 28, 2010 2:44 pm

Post by blueYurble »

thanx a lot! haine nu, mi-am luat un tricou de la festival si o sa imi ajunga pentru urmatoarele luni :)) in schimb chiar vreau niste postere ca s-a cam invechit ala cu edward scissorhands
ich lieb dich denn du liebst mich nicht..
Madalina
Obergefreiter
Obergefreiter
Posts: 34
Joined: Wed Jun 30, 2010 3:08 pm
Location: Resita

Post by Madalina »

Poti cere prin reviste, de ex eu i-am trimis mai demult un mail redactorului de la Popcorn, cerand macar un articol cu Rammstein sau un poster:)...si am avut parte de amandoua in doua numere diferite...daca imi aduc bine aminte in numarul de decembrie al revistei aparuse posterul:)
Du liebst mich denn ich lieb´ dich nicht!
User avatar
alexramm
Feldwebel
Feldwebel
Posts: 207
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 pm
Location: Bucuresti

Post by alexramm »

cred k sunt foarte norocos... cam p 1-5 iunie ducandu-ma in herastrau am vazut la metrou 2 afise imense rammstein si metallica, cam 1 cu 2 metri fiecare... pur si simplu nu-mi venea sa plec de acolo, stiam k la un momentdat o sa le arunce :cry: , si p loc mi-e venit ideea :idea: sa las biletele cu nr meu de telefon si k sunt interesat de ele. a trecut concertul, a trecut iulie, si spre surprinderea mea in data de 4 august ma suna o pers k sa fixam locul sa mi le de pe ambele , gratis, nu a vrut sa accepte nimic... :D :D :D
User avatar
Cristina
webmaster
webmaster
Posts: 4057
Joined: Wed Sep 16, 2009 12:49 pm
Location: Brasov
Contact:

Post by Cristina »

excelent! te-ai descurcat de minune! :D ma mir ca nu te-au sunat si altii, asa, de chestie, ca romanii sunt foarte glumeti de felul lor.
User avatar
m1a1carabine
Stabshauptmann
Stabshauptmann
Posts: 261
Joined: Mon Jan 11, 2010 12:04 am
Location: Bucuresti

Post by m1a1carabine »

A cam murit topicu asta, da va spun sa va luati rapid editia speciala Popcorn ca se da poster cu Rammstein, Metallica, Ozzy osbourne, Rolling Stones,U2, Judas Priest etc.
http://popcorn.ro/index.php?c=18&a=10014&p=2
Yeaaah \m/
Post Reply